Меню Закрити

Про участь у нараді структурних підрозділів Чернігівської ОВА з питань збереження ментального здоров’я

22 лютого 2024 року Олена Антоненко, директор НМЦПССО ЧО ЧОІППО імені К.Д. Ушинського долучилася до заходу на базі Чернігівської ОВА. Захід присвячено важливості збереження ментального здоров’я українців у часи війни. Наразі центральні органи виконавчої влади працюють над створенням якісної послуги у сфері психічного здоров’я. Це має стати одним з пріоритетів держави під час повномасштабного вторгнення та після нього. Питання охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки є комплексним, тож потребує системного підходу у ключових галузях, з урахуванням потреб усіх соціальних груп. На ці питання вчергове акцентували увагу присутніх заступниця голови Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк та радниця голови ОВА з питань ментального здоров‘я Інна Чистенко.

До участі було запрошено працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, Чернігівської районної державної адміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. В межах зустрічі було проведено тренінг з питань першої психологічної допомоги у надзвичайних ситуаціях, формування базових навичок стресостійкості, інфогігієни

Також у рамках тренінгу було представлено результати Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» та презентовано новий розділ «Довідник безбар’єрності». Крім того, учасникам тренінгу будуть надані наступні матеріали: «Аптечка швидкої психологічної допомоги»; Довідник «Базові навички турботи про себе та інших».