Меню Закрити

Вітаємо команду учасників IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

Від 25 до 29 березня 2024 року в місті Рівному відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, учасниками якої стали 120 учнів 8-11 класів з усіх областей України та м. Києва.

Олімпіада проходила на базі Обласного наукового ліцею в м. Рівне та Рівненського ліцею № 7. Під час урочистого відкриття учасників привітали організатори олімпіади, представники оргкомітету та журі. З найкращими побажаннями до учасників звернулися голова журі Роман Голод, декан факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор, доктор філологічних наук, та Олена Котусенко, представниця Міністерства освіти і науки України.

Команду від Чернігівської області представляли 4 учасники:

Анна Сидоренко, учениця 8 класу Бахмацького ліцею № 1 Бахмацької міської ради Чернігівської області;

Станіслав Булденко, учень 9 класу Сновського ліцею № 1 Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області;

Володимира Гавриш, учениця 10 класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя;

Юлія Тертична, учениця 11 класу Бахмацького ліцею № 1 Бахмацької міської ради Чернігівської області.

Упродовж змагання олімпійці виконували завдання двох турів: з мови та літератури. У вільний час учасники мали змогу відвідати найцікавіші туристичні місця  Рівного та Острогу.

У напруженій боротьбі Володимира Гавриш виборола диплом І ступеня; вона вже кілька років поспіль доводить свою любов до рідної мови, здобуваючи високі нагороди в мовно-літературних інтелектуальних змаганнях. Також спеціальним дипломом «Лицар філології» нагороджений Станіслав Булденко.

Тож вітаємо наших талановитих учнів та висловлюємо вдячність мудрим учителям: Надії Пасік і Тетяні Даньшиній, викладачам Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя, Наталії Данильченко, учителеві Сновського ліцею № 1 Корюківського району, Тетяні Левченко і Олесі Іванько, учителям Бахмацького ліцею № 1 Бахмацької міської ради.

Вітаємо учасників олімпіади! Щиро дякуємо педагогам, наставникам та батькам обдарованих школярів! Зичимо всім міцного здоров’я, щастя, натхнення у пошуках, наснаги в реалізації задумів та звитяги у відкриттях. Наближаймо Перемогу разом!