Відбувся обласний вебінар для педагогічних працівників

28 – 29 березня 2024 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний вебінар для педагогічних працівників на тему: «Новели чинного законодавства про освіту 2022-2023 років та їх вплив на діяльність закладів освіти», організований кафедрою суспільних дисциплін та методики їх викладання.

Спікери заходу:

Максим Поджарий, директор Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту  виступ з доповіддю на тему: «Пошук та використання нормативно-правових актів для розвитку професійної освіти», під час якого поділився власним досвідом реалізації тих можливостей, які мають освітяни сьогодні.

Оксана Мірошниченко, канд. юрид. наук, доцент, адвокат розкрила тему: «Актуальні проблеми правового регулювання трудових відносин у сфері освіти».

Потужною стала доповідь Алли Єрмоленко, канд. пед. наук, заслуженого учителя України, відмінника освіти, директорки Сновського Ліцею №1 Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.

Тема виступу: «Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану на прикордонні».

Оксана Мірошниченко, кандидат юридичних наук, доцент Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, адвокат, зупинилась на  Алгоритмах правового захисту педагогічних працівників  у випадках здійснення мобінгу  у закладах освіти.

Дякуємо всім учасникам та учасницям за активну участь, жваві дискусії. Разом до Перемоги!