Меню Закрити

Проведено тренінг для вчителів іноземних мов

28-29 березня 2024 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського було проведено тренінг для вчителів іноземних мов із теми «Сучасні освітні технології навчання іноземної мови у контексті інклюзивної освіти».

У заході взяли участь 25 педагогів із міста Чернігова та області, викладачі та методисти ЧОІППО імені К.Д. Ушинського. Були висвітлені основні питання забезпечення інклюзивного освітнього середовища; розглянуті принципи, форми, методи та стратегії ефективної підтримки учнів з особливими освітніми потребами; проаналізовані ресурси та технології диференційованого навчання здобувачів освіти з ООП на уроках іноземної мови.

Марина Бурковська, методист відділу інклюзивного навчання та закладів освіти інтернатного типу, висвітлила актуальні питання інклюзивної освіти. Марія Солодовник, методист зазначеного відділу, поділилася з присутніми досвідом співпраці між учителем та асистентом учителя. Сучасні ресурси, технології та прийоми навчання іноземної мови здобувачів освіти з ознаками дислексії та дисграфії презентувала Юлія Британ, доцент кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання. Ефективні стратегії навчання іноземної мови здобувачів освіти з ООП запропонувала Софія Нестеренко, старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання.

На завершення заходу було проведено підсумково-рефлексивну бесіду. Учасники обмінялися думками й окреслили вектори подальшої співпраці.