Вітаємо команду учасників IV етапу LVIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Від 24 до 29 березня 2024 року в місті Івано-Франківськ відбувся IV етап LVIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. На змагання прибули 139 учнів з усіх областей України, м. Києва та Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка.

Команду від Чернігівської області представляли три учні, які отримали дипломи учасників:

Єгор Литвяков, учень 9 класу Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області;

Артем Щербаков, учень 10 класу Комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради;

Денис Корявець, учень 11 класу загальноосвітньої спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів фізико-математичного профілю № 12 м. Чернігова.

Під час урочистих заходів з нагоди відкриття олімпіади учасників вітали представники організаційного комітету та журі, вони відзначили, що в Україні є і талановита молодь, і досвідчені педагоги,  які докладають спільних зусиль для розвитку наукових здобутків задля власних цілей і на благо держави.

Найкращі юні фізики з усієї України мали можливість продемонструвати свої знання при розв’язуванні цікавих задач у теоретичному турі та показати дослідницькі вміння й навички в експериментальному турі.

Оцінювало роботи олімпійців кваліфіковане журі на чолі з Ігорем Анісімовим, доктором фізико-математичних наук, професором Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У вільний від змагань час учні мали змогу відвідати визначні місця Івано-Франківська та прослухати лекцію з фізики Олега Орлянського, доцента кафедри теоретичної фізики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, кандидата фізико-математичних наук.

Дякуємо учасникам олімпіади та їхнім наставникам, які заохочують школярів до подальшого вивчення природничих наук. Бажаємо всім міцного здоров’я,  щастя,  нових творчих досягнень та звершень!

Наближаймо Перемогу разом!