Вітаємо команду учасників IV етапу ІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій!

Від 26 до 30 березня 2024 року в місті Ужгород на базі Ужгородського національного університету відбувся IV етап ІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Учасниками олімпіади стали 90 школярів у складі 24 команд із 22 областей України.

Команду від Чернігівської області представляли два учні:

Захар Зенченко, учень 10 класу Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;

Максим Мартіян, учень 11 класу Талалаївського ліцею Талалаївської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.

Під час урочистих заходів з нагоди відкриття олімпіади учасників привітали: Володимир Смоланка, ректор Ужгородського національного університету, доктор медичних наук, професор; Микола Кузічев, голова журі олімпіади,  консультант з інформатичної галузі комунальної установи «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради, які побажали успіху в наполегливій боротьбі та чесних перемог.

Запропоновані олімпійцям завдання надавали можливість продемонструвати свої вміння в ІТ-галузі, а саме розв’язувати задачі щодо баз даних, які реалізовані в Access, а також у Word, Excel та Power Point.

Результативність виступу на олімпіаді була неможлива без ґрунтовних  знань з інформатики, математики та фізики. Усіма знаннями та здібностями володіє учень десятого класу Захар Зенченко, який виборов диплом ІІ ступеня.

Дякуємо обдарованим юнакам та їх наставницям: Голован Людмилі Михайлівні, вчителеві Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою; Сердюк Людмилі Іванівні, вчителеві Талалаївського ліцею Талалаївської селищної ради Прилуцького району та вітаємо з перемогою!

У вільний від змагання час учні мали змогу отримати позитивні враження від природи Закарпаття. Учасникам була запропонована пізнавальна екскурсія історичними пам’ятками Мукачівського замку «Паланок».

Тож зичимо всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, сил та наснаги!

Наближаймо Перемогу разом!