Меню Закрити

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт на тему: «Права людини та права дитини в умовах війни»

У місті Києві 29 березня 2024 року відбулось нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу навчально-методичних матеріалів з міжнародного гуманітарного права та прав людини в умовах збройного конфлікту для педагогів та Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт на тему: «Права людини та права дитини в умовах війни». Організатори конкурсів – Директорат шкільної освіти Міністерства освіти і науки України та Українська Гельсінська спілка з прав людини.

На розгляд журі надійшло 347 учнівських робіт, 15 з яких були відзначені дипломами. Однією з кращих стала робота Максима Смовського, учня 8 класу Остерського ліцею №2 Остерської міської ради, який здобув диплом ІІ ступеня. Подякою за консультативний супровід та підготовку призера конкурсу була нагороджена Ірина Смовська, учитель Остерського ліцею №2, яка є не лише педагогом, а й мамою обдарованого юнака.

Школярі у своїх роботах розповіли, чому під час війни важливо дотримуватися прав людини та поділилися власними історіями через відео, плакати та есе.

Переможців дитячого конкурсу привітали члени журі та запрошені гості, серед яких Ілля Хворостяний, генеральний директор Директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України, правозахисниця Олександра Матвійчук, художник й ілюстратор Нікіта Тітов та фотограф і співавтор документального фільму «20 днів у Маріуполі» Євген Малолєтка.

Дякуємо переможцю та його наставниці! Бажаємо міцного здоров’я, миру, добробуту, натхнення, впевненості в собі та віри в Перемогу України!