Меню Закрити

Вітаємо команду учасників IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики!

Від 29 березня до 02 квітня 2024 року в місті Чернівці відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. У змаганнях взяли участь 128 учнів із 24 областей України, а також міста Києва та Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка.

Чернігівську область представляла команда в складі:

Ярослава Бронзенка, учня 9 класу Ніжинської гімназії №1 Ніжинської міської ради Чернігівської області;

Всеволода Мельника, учня 10 класу Сновського ліцею №1 Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області;

Ніколая Домашенка, учня 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова;

Максима Кошеля, учня 11 класу Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.

Олімпіада проводилася на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей м.Чернівці та Годилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Під час урочистого відкриття до школярів із вітальними словами звернулися представники місцевих органів влади, оргкомітету та журі олімпіади.

Учасники виконували олімпіадні комплексні задачі різних типів у два тури. Оцінювало роботи кваліфіковане журі на чолі з Юрієм Горошком, завідувачем кафедри інформатики і обчислювальної техніки Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, професором, доктором педагогічних наук.

У наполегливій боротьбі учень одинадцятого класу Ніколай Домашенко здобув диплом ІІІ ступеня. Перемога в олімпіаді з інформатики неможлива без знань з математики та інших точних наук. Ніколай є вже двічі переможцем IV етапу олімпіад: цього року він здобув перемогу в олімпіаді з математики.  Вітаємо обдарованого юнака з визначними здобутками! Дякуємо його наставниці – Вікторії Нагулі, учителю спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Крім активної олімпіадної роботи, учасники мали змогу взяти участь у пішохідних екскурсіях Чернівцями та відвідати головну окрасу міста – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Вітаємо учасників олімпіади! Висловлюємо щиру вдячність педагогам та батькам обдарованих учнів! Бажаємо всім міцного здоров’я, миру, впевненості в собі та віри у щасливе майбутнє!

Ваші здобутки наближають Україну до Перемоги!