Меню Закрити

Вітаємо команду учасників  IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

У місті Львові з 8 по 12 квітня 2024 року було проведено IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.  У змаганні взяли участь 123 учні 8-11 класів з усіх областей України та міста Києва.

Чернігівщину представляла команда в складі:

Олега Копилова, учня 8 класу Сновського ліцею № 3 Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області;

Марії Савости, учениці 9 класу Сновського ліцею № 3 Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області;

Поліни Шостак, учениці 10 класу Трисвятськослобідського ліцею імені Наталії Александрової Киїнської сільської ради;

Марії Британ, учениці 11 класу Комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради.

Під час урочистого відкриття учасників привітали організатори олімпіади, представники оргкомітету та журі. З найкращими побажаннями до присутніх звернулися голова журі Віталій Калиновський,  заступник директора Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук, та заступниця голови оргкомітету й координаторка олімпіади Світлана Фіцайло, начальниця відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин головного управління загальної середньої освіти директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки.

Олімпіада проводилася на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Упродовж змагання учні виконували завдання теоретичного та практичного турів. Під час екскурсій учасники відвідали історичний центр Львова – Старе місто. Також усі олімпійці отримали сертифікати – запрошення на навчання до Київської школи економіки.

Дякуємо учасникам олімпіади, їхнім наставникам та батькам, які заохочують школярів до подальшого вивчення біології – науки про життя в усіх його проявах. Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, упевнено йти вперед до нових вершин!

Наближаймо Перемогу разом!