Меню Закрити

Про участь у стипендіальному конкурсі імені Тація Василя Яковича

Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проводить стипендіальний конкурс імені українського ученого-правознавця, почесного президента Національної академії правових наук України, академіка НАН України, ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (1987–2020 pp.) Тація Василя Яковича (далі – Іменна стипендія).

Конкурс на призначення Іменної стипендії спрямований на підтримку й стимулювання талановитих учнів 11 класів та надає випускникам закладів загальної середньої освіти можливість отримати винагороду за їхні успіхи та досягнення у навчанні. Окрім того, конкурс сприятиме популяризації правової освіти серед молоді, що є важливим чинником для підготовки кваліфікованих кадрів, необхідних у розвитку України, як правової держави.

Для участі у стипендіальному конкурсі необхідно в період від 05 квітня до 01 серпня 2024 року заповнити анкету із зазначенням основної інформації про кандидата та надіслати есе на одну із п’яти запропонованих тем.

Із детальною інформацією про порядок подання зазначених вище матеріалів, переліком тем та вимогами до конкурсної роботи можна ознайомитись на сайті: https://www.grant.nlu.edu.ua/