Меню Закрити

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX»

Міжнародний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX» – це масштабні юнацькі змагання із програмування, комп’ютерного мистецтва, робототехніки та інших IT-напрямів. Цьогоріч у фіналі конкурсу, який відбувся від 31 травня до 4 червня 2024 року в м. Бухарест (Румунія), взяли участь 280 учасників із 17 країн світу. Учасники з України продемонстрували  одні з кращих результатів, виборовши призові місця у 23 із 24 номінацій.

У складі української команди в конкурсі брали участь і чернігівські школярі – переможці національного етапу змагання Макар Бурей та Олександр Тимошенко, учні спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов (супервайзер – Лемешовець Анна Володимирівна, учитель фізики спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов). Юні чернігівці виступили блискуче, здобувши в категорії Hardware Control (Апаратне управління) найвищу нагороду – платинову медаль за розробку «Частотний аналізатор спектру «ЧАС». Запропонований ними пристрій призначений для ефективного й доступного виявлення роботи БПЛА в зоні проведення аналізу, що є дуже актуальним у сучасних реаліях.

Визнання юних талантів Чернігівщини на міжнародному рівні свідчить про потужний потенціал наших учнів у галузі інформаційних технологій.

Вітаємо переможців змагання! Зичимо добра, міцного здоров’я, нових здобутків та наснаги в реалізації задумів!

Наближаймо Перемогу разом!