У співпраці з Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України громадською організацією «Агенція Розвитку Проєктних Ініціатив» впроваджено реалізацію проєкту «HOPE – допомога в подоланні: укріплення життєстійкості сімей ветеранів та військових у воєнний та повоєнні часи», який реалізується у межах проєкту GIZ «Ґендерно-чутливі підходи до ментального здоров’я та психосоціальної підтримки в Україні», що фінансується урядом Німеччини. Даний проєкт є логічним продовженням ініціативи з професійної підготовки українських психологів до роботи з постраждалим населенням через впливи війни, розпочатої навесні 2022 року спільно з німецькими експертами Вищої психологічної школи Берліну.
Проєкт спрямований на укріплення психологічного здоров’я дітей та жінок (дружин, сестер і матерів) із родин ветеранів та військових. У межах проєкту було розроблено програми укріплення резильєнтності вказаних категорій населення, започатковано професійну підтримку та навчання психологів, які надаватимуть допомогу сім’ям у подолані негативних наслідків війни та відновленні їх життєстійкості.
Від 8 до 12 квітня 40 практичних психологів закладів загальної середньої освіти з Чернігівської, Дніпропетровської, Київської та Кіровоградської областей продовжили навчання щодо укріплення резильєнтності дітей та жінок із сімей ветеранів та військових в рамках проєкту “HOPE – допомога в подоланні: укріплення життєстійкості сімей ветеранів та військових у воєнний та повоєнні часи”. Протягом цього періоду було методологічно та практично опрацьовано програми «Компас життєстійкості» (для дітей) та «Ключі моєї сили» (для дружин, матерів, сестер) із родин ветеранів та військових. Попереду – етап пілотування вказаних програм у 4 областях України: Чернігівській, Київській, Дніпропетровській та Кіровоградській.