Меню Закрити

Реалізація проєкту «SWITLO»  (Skills and Well-being In Teacher Learning Opportunities) в Чернігівській області 

Протягом травня 2025 року було проведено 10 та 11 засідання груп професійної майстерності вчителів англійської мови в межах реалізації проєкту Британської Ради в Україні «SWITLO».

Лариса Павлюк, фасилітатор групи, учитель Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради: «Учителі, учасники групи TAG, аналізували дієві інструменти відстеження навчального поступу учнів у дистанційному форматі, розглянули переваги та виклики оцінювання для всіх учасників освітнього процесу. Ми обговорили як покращити цей процес.

Аналізуючи цей навчальний рік, усі учасники моєї групи зазначили, що він був змістовним і насиченим, сповненим новими ідеями та цікавими професійними обговореннями.   Звичайно, ми окреслили напрямки роботи групи на наступний навчальний рік.

Щиро переконана, що наступного року до проєкту «SWITLO» долучиться ще більша кількість вчителів Чернігівщини.