8 квітня 2026 року відбулося онлайн-засідання творчої групи вчителів математичної освітньої галузі Чернігівщини, присвячене темі «Гейміфікація в освіті: вплив ігрових технологій на мотивацію та успішність учнів».
У заході взяли участь педагоги області, викладачі ЧОІППО, практикуючі вчителі математики, які поділилися власним досвідом використання цифрових інструментів у навчанні та оцінили потенціал гейміфікації для підвищення зацікавленості учнів до вивчення математики.
Під час засідання обговорювались такі питання:
- Гейміфікація в математичній освіті. Цифрові інструменти для вчителя математики (Тур Г.І.);
- Практичне використання платформи Matific у навчальному процесі (Полевик І.П.);
- Сервіс Kahoot як інструмент оцінювання та зворотного зв’язку в НУШ (Вовк Ю.Ю.);
- Desmos як інструмент гейміфікації на уроках математики (Шаховніна Н.В.);
- Ментальні карти як засіб формування математичної компетентності (Тимошенко І.Л.).
Учасники заходу активно обмінювалися досвідом, презентували авторські напрацювання, демонстрували можливості різних цифрових платформ, обговорювали питання ефективності гейміфікації та її впливу на навчальні результати учнів.
Засідання пройшло у дружній, творчій атмосфері, а напрацьовані матеріали стануть у пригоді педагогам при плануванні інтерактивних занять з математики у Новій українській школі.







