Від 20 до 25 квітня 2026 року триває відбірковий етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2026» у номінаціях «Математика» та «Початкова освіта» в дистанційному форматі. Педагоги демонструватимуть предметно-методичну компетентність та власний педагогічний досвід у конкурсних випробуваннях.
Педагогічну спільноту нашого регіону представляють:
Наталія Кириченко, вчитель математики Срібнянського ліцею Срібнянської селищної ради Чернігівської області
Анастасія Носко, вчитель початкових класів Чернігівської гімназії № 2 Чернігівської міської ради
Щиро бажаємо учасникам творчої наснаги, витримки та перемоги у конкурсних випробуваннях!


