XIX Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти, організований Науково-дослідним інститутом українознавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, традиційно об’єднав талановиту молодь навколо дослідження історії, культури та духовних цінностей українського народу.
У 2026 році переможцями стали 8 здобувачів освіти Чернігівської області.
Вітаємо наших переможців:
- Анну Олійник, ученицю 8 класу Ніжинської гімназії № 10 Ніжинської міської ради Чернігівської області;
- Катерину Ганенко, ученицю 9 класу Будинку дитячої та юнацької творчості Сосницької селищної ради Чернігівської області;
- Михайла Щипалова, учня 9 класу Козелецького ліцею № 3 Козелецької селищної ради;
- Поліну Курганську, ученицю 9 класу Новгород-Сіверського ліцею № 1 Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області;
- Дениса Кириленка, учня 10 класу Козелецького ліцею № 3 Козелецької селищної ради Чернігівської області;
- Єлизавету Наумову, ученицю 10 класу Седнівського ліцею Седнівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області;
- Марію Задорожну, ученицю 11 класу Козелецького ліцею № 1 Козелецької селищної ради;
- Поліну Гуц, ученицю 11 класу Корюківського ліцею № 2 Корюківської міської ради Чернігівської області.
Їхні здобутки засвідчили високий рівень знань, наукову допитливість і щиру любов до української культури.
Бажаємо подальших успіхів, нових творчих і наукових звершень, натхнення та невичерпної енергії на шляху до нових перемог!
