Меню Закрити

Нова Українська Школа

Увага! Міжнародний форум «Трансформації в освіті: виклики і перспективи»

 На допомогу вчителям майбутніх 5-х класів і керівникам закладів загальної середньої освіти в успішній адаптації до практичного втілення засад Нової української школи в базовій ланці з урахуванням реалізації принципу наступності з напрацюваннями початкової ланки освіти, видавництво «Ранок» разом з Університетом менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України проводить Міжнародний форум «Трансформації в освіті: виклики і перспективи».

Форум передбачає обмін досвідом професійного співтовариства провідних українських і зарубіжних науковців, авторів навчально-методичних комплектів, керівників закладів загальної середньої освіти, методистів, учителів.

Метою організаторів форуму є підтримка вчителів, надання їм впевненості, допомога у входженні в реформовану школу без зайвого занепокоєння і розчарувань.

Форум відбудеться 3 лютого 2022 року о 15:00.

Ознайомитися із секціями та тематикою, що буде на них обговорюватися, можна в Додатку.

Реєстрація на форум за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWcv5ADH_kVZXi-p8UN7a-PiEaE3wmc6pHlmmRxLl5rnx_aA/viewform

Кожен учасник/кожна учасниця форуму отримає сертифікат.

ДОДАТОК

____________________________________________________________

nus.org.ua – Нова Українська Школа

EdEra – інтерактивна онлайн-освіта

Дітям з особливими потребами

Чернігівська область

Нова українська школа

Нова українська школа – перехід на наступний рівень

Список регіональних тренерів, супервізорів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, відповідно до Концепції «Нова українська школа»