Меню Закрити

Відділ моніторингу якості освіти, зовнішнього незалежного оцінювання

Склад відділу:

Кузьменко Інна Ігорівна – завідувач відділу

Акименко Наталія Миколаївна – методист

Булова Тетяна Іванівна – методист

Іллєнко Юлія Миколаївна – методист

Сиводід Ірина Анатоліївна – методист

Основні завдання відділу

Розробка плану моніторингових досліджень стану системи загальної середньої освіти, якості освітніх і соціальних програм розвитку.

Проведення періодичних досліджень освітніх проблем на замовлення органів управління освітою.

Підготовка фахівців, координаторів для проведення моніторингу.

Проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи щодо цілей зовнішнього незалежного оцінювання якості загальної середньої освіти серед громадськості, педагогів, управлінців.

Збирання інформації за результатами досліджень та підготовка аналітичних звітів для місцевих органів управління загальною середньою освітою, координаційного центру моніторингу.

Підготовка рекомендацій, пропозицій для органів державного управління щодо поліпшення якості загальної середньої освіти, усунення виявлених негативних тенденцій.

Оприлюднення  та обговорення результатів моніторингових досліджень.

Організаційно-методичне забезпечення процесу зовнішнього незалежного оцінювання.

Організація державної атестації закладів освіти, підпорядкованих Управлінню освіти і науки облдержадміністрації, та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (у сфері загальної середньої освіти).

Функції відділу

Організація та проведення міжнародних порівняльних досліджень якості освіти.

Створення єдиної системи діагностики та контролю стану освіти на всіх рівнях (регіональний – субрегіональний – інституційний – локальний), здійснення моніторингових досліджень.

Створення адаптивних методик діагностики якості освіти на основі розробки вимірників якості освіти, навчальних умінь та практичних здібностей учнів.

Аналіз рівня предметної та професійної підготовки педагогічних працівників і керівників.

Підготовка рекомендацій щодо методик діагностики якості освіти на основі напрацювань критеріїв якості знань, навчальних умінь і практичних навичок.

Координація діяльності та надання науково-методичних консультацій районним (міським) методичним службам з питань технології проведення моніторингових досліджень якості освіти.

Організація та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів.

Підготовка до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні учнів та вчителів; категорій, залучених до його організації, – відповідальних за пункти тестування та пункти перевірки, інструкторів та старших інструкторів, екзаменаторів та старших екзаменаторів, чергових тощо.

Розробка робочого та рекомендаційно-консультативного матеріалу для здійснення моніторингових досліджень якості освіти та незалежного зовнішнього оцінювання.

Проведення циклу семінарів для спеціалістів районних (міських) відділів (управлінь) освіти щодо моніторингових досліджень якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання.

Організація, участь у проведенні атестації закладів освіти, оздоровлені та відпочинку дітей шкільного віку в області.

Адреса: 14000, м. Чернігів, пров. Коцюбинського, 4, к.220

Тел. (факс): (0462) 677-281

E-mail: zno310@ukr.netzno1@ukr.net

Часи роботи: понеділок – п’ятниця  8.00 – 17.00, перерва 13.00 – 14.00.