Меню Закрити

Відбулись обласні семінари для відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання в місцевих органах управління освітою, відповідальних за пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання та уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти

15 травня 2019 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського відбулись обласні семінари «Організація роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання» для відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання в місцевих органах управління освітою, відповідальних за пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання та уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

У заході взяли участь Ренський С.М., заступник директора Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, Паньків Г.Г., начальник методичного відділу Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, методисти методичного відділу КРЦОЯО, методисти відділу моніторингу якості освіти, зовнішнього незалежного оцінювання ЧОІППО імені К.Д.Ушинського.

Ренський С.М. розглянув всі етапи роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році, а також функціональні обов’язки уповноваженої особи Українського центру оцінювання якості освіти.

Паньків Г.Г. акцентувала увагу присутніх на мережі пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Чернігівській області, згідно з якою було створено 33 пункти тестування. Також детально зупинилась на процедурі проведення ЗНО, особливостях тестування з іноземних мов та функціональних обов’язках відповідального за пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасники отримали документи щодо підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

viber image 2019-05-15 , 13.00.05

viber image 2019-05-15 , 13.01.42