Меню Закрити

Особливості  підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики

Даний курс складається з трьох незалежних модулів:

 • модуль 1 задачі з параметрами в шкільному курсі математики
 • модуль 2 диференціальне числення функції однієї змінної
 • модуль 3 геометрія.

Задачі з параметрами завжди є серед завдань державної підсумкової атестації та ЗНО, тому є важливим для вчителя математики мати високий рівень компетенції з даної теми, а також бути освіченим в методичних особливостях підготовки учнів до ЗНО. Курс складається переважно з семінарських і практичних занять, на яких слухачі зможуть закріпити і поглибити свої компетенції з теми «задачі з параметрами в шкільному курсі математики».

22 thoughts on “Особливості  підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики

 1. Наталія

  Дані курси дуже цікаві. Велике спасибі авторам даних курсів

 2. Наталія

  Дякуємо за дуже корисні і потрібні для вчителя, який працює у школі курси. Всі викладачи відповідально ставились до підготовки і проведення своїх занять.

 3. Колівошко Олександр Володимирович

  Дякую викладачам за професіоналізм. Сподобалась змістовність курсу, якісний підбір матеріалу, доступність викладання і пояснень. Із задоволенням відвідав би наступні модулі.

 4. Семен

  Попередні 5 років не був на курсах, тому все що розглядали було цікавим. потрібним.

 5. Роман

  Курси дали змогу підвищити рівень знань щодо розв’язування завдань з параметрами. Під час занять панувала доброзичлива та товариська атмосфера. Дуже гарна структура та наповнюваність курсу. Викладач має високу професійну підготовку.

 6. Кіра

  Дуже приємно вперше потрапити на авторські курсу Вовк Юлії.
  Кожен день був насиченим та цікавим. Час пролетів швидко і результативно. Не помічали навіть перерв.
  Щиро Вам дякуємо! З нетерпінням чекаємо другий та третій модулі!!)

  P.S. Юліє, творчого натхнення! Хай Вам щастить!

 7. Наталія

  Навчання було цікавим, корисним. Викладачі відповідали на всі поставлені їм запитання. З ними було легко спілкуватись. Курси були дуже дієві. Дякуємо всім викладачам, окремо спасибі Юлії Юріївні

 8. Світлана

  Велика подяка Юлії Юріївні за цікаві, змістовні та важливі курси. Вся отримана інформація дуже корисна і знайде своє практичне застосування в роботі вчителя.

 9. Ірина

  Завдання курсу – навчити учнів розв’язувати завдання з параметрами при підготовці до ЗНО з математики. На кожну тему ретельно підібрані завдання, які систематизовані по темах. Пропонуються традиційні та нетрадиційні підходи розв’язування. Надається відповідна література. Щиро дякую за цей корисний курс!

 10. Вікторія

  Дуже вдячна за курси. Рекомендую всім вчителям. Цікаві, корисні. Особливо вдячна Вовк Ю.Ю. за тактовність та професіоналізм.

 11. Віка

  Курси, суперові. Дуже багато практичних занять, розв’язували завдання з параметром в різних темах. Вовк Юлія Юріївна великий майстер своєї справи. Вперше за проходження курсів, я боялась запізнитись на пару, щоб не прогавити чогось важливого. Єдиний недолік знову була GeoGebra з Ракутою В.М. (дякую, що всього дві пари). Величезне дякую авторам курсів і надалі хочеться їм побажати творчої наснаги.

 12. Тетяна

  Мені дуже сподобалися курси та теми, які там висвітлювались. Всі вони є корисними для мене. Я дуже вдячна Юлії Юріївні за її авторський курс!!! Хотіла б ще не раз потрапити на такі корисні для вчителя курси!!!

 13. Наталія

  Авторські курси Вовк Ю. Ю. корисні та змістовні. Пихтар М. П. також поділився необхідними, нестандартними та важливими способами розв’язування завдань з параметрами. Всі велика подяка!!!
  Хотілось би щоб в сертифікаті було вказано, що курси авторські та прізвище автора.
  Чекаємо на наступні авторські курси.

 14. Резніченко Н.В.

  Дуже цікаві та корисні курси. Дякую!Мені дуже сподобалися курси та теми, які там висвітлювались. Всі вони є корисними для мене. Я дуже вдячна Юлії Юріївні за її авторський курс!!! Хотіла б ще не раз потрапити на такі корисні для вчителя курси!!!

 15. Мартиненко О.М.

  Дуже цікаві та корисні курси. Дякую! Особливо сподобалася тема:”Раціональні рівняння з параметром”.

 16. Світлана

  Дуже корисні курси! Доступний і послідовний виклад матеріалу. Дякую!

 17. Ірина

  Корисний матеріал. Гарна його подача. Вдячна за інтелектуальне задоволення. Хочеться таких лекцій якнайбільше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.