Меню Закрити

Учителі історії, основ правознавства та курсу «Громадянська освіта»

Відгуки слухачів про підвищення кваліфікації: організація освітнього процесу, зміст програми підвищення кваліфікації, наповнення платформи, вебінари та відеолекції, тощо.

7 thoughts on “Учителі історії, основ правознавства та курсу «Громадянська освіта»

 1. Олександр

  Цікаво на лекціях, умови здачі залікового тесту мотивують до самостійної роботи вдома, конспектування лекцій, які подані на платформі. Хочеться встигати за прогресом.

 2. ніна

  Дякую за курси. Всі лекції, презентації, відеоматеріали, тести мали глибокий науковий, розвивальний і виховний зміст. Спасибі всім методистам, викладачам ЧОІППО ім. К.Д.Ушинського.

 3. Вікторія

  Дистанційні курси – це новітньо, актуально, зручно!!!! Працювала з лекціями в форматі Word і презентації, переглядати вебінари не було часу, але бажання було… Найбільше сподобались лекції про права людини, супер класний матеріал про медіаосвіту, в захваті від матеріалу про гендерну рівність, цікаво було поновити свої знання з методів і форм уроків, хотілося б на курсах взяти участь в обговоренні і аналізі шкільних підручників, хотілося б лекцій із психології, можливо бесід з економістами, щоб краще орієнтуватись в економічному розвитку нашої держави, це цікаво і учителям і сучасним учням. Всі запропоновані матеріали опрацювала і навіть конспектувала, але підсумковий тест мені здався дуже складним. Дякую за співпрацю.

 4. Олександр

  Форма цікава. Сподобались матеріали з медіаосвіти та інформаційних технологій. Проте,з правознавства
  були просто задачі без пояснень, я думаю можна знайти кращу форму. Деякі матеріали були перенасичені теорією по 70-100 сторінок, можливо для таких курсів має бути більш компактна інформація. Окрема подяка за презентації, це досить вдала форма, як на мене зручна та інформативна.

 5. Наталія

  Освітній процес для вчителів історії, правознавства та курсу “Громадянська освіта” був організований дуже цікаво. Сама атмосфера під час курсів спонукала до того, щоб відвідати вісі лекції, законспектувати багато нових фактів. Цікава була лекція О.П.Мокрогуза “Критичне мислення на уроках історії”. Дуже сподобалися лекція Денисової про гендерну політику та відеоролики про використання інклюзії. Багато було розміщено матеріалу по курсу громадянської освіти. Цікавим також був матеріал по використанню практичних задач на уроках правознавства.
  Курси були дуже насиченими і цікавими.

 6. Ігор

  Доброго часу доби, шановні професори й доценти, колеги учителі, слухачі курсів! Організація освітнього процесу прекрасна, проте трохи очну частину підпсував цей несподіваний карантин, та й взагалі її можна розширити на більшу кількість годин/днів. До змісту програми підвищення кваліфікації слід включити очне відвідування та екскурсії кращими музеями, виставками, освітніми закладами міста та області. Наповнення платформи достатнє, до нього добре було б додавати найактуальнішу та оперативну організаційну інформацію. Найбільше подобаються вебінари пана Мокрогуза з актуальних питань підготовки до олімпіад з історії та правознавства. А загалом, мені дуже подобаються курси на базі ЧОІППО, із задоволенням буду відвідувати їх іще)

 7. Юлія

  Організація процесу навчання на досить високому рівні,хотілося б більше фахової інформації саме з предмета. Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.