Меню Закрити

Учителі математики та фізики

Відгуки слухачів про підвищення кваліфікації: організація освітнього процесу, зміст програми підвищення кваліфікації, наповнення платформи, вебінари та відеолекції, тощо.

13 thoughts on “Учителі математики та фізики

 1. tatyana

  На мою думку набагато ефективніші звичайні курси. Живе спілкування нічим не можна замінити.
  Лекції Вовк Ю.Ю. дуже зрозумілі і корисні .Добре сприймаються. Корисними є тренувальні тести. На жаль багато інших посилань у моєму смартфоні просто не відкрились. Після консультації Корнільця О. надіюсь їх переглянути.
  Дуже вдячна Нікітченко Олені Василівні.
  Було б дуже добре щоб був викладений повний матеріал по вхідному і вихідному тестуванню. Всім викладачам і їх дітям бажаю міцного здоров.я.

 2. Олена

  Дякую за цікаві та змістовні курси!!! Дізналась багато нового, цікавого!!!

 3. Раїса

  Дякую, все було чудово. Особлива подяка Вовк Ю.Ю. за змістовні лекції. Бажаю всім успіхів, натхнення, гарних учнів!

 4. Лідія

  Очно-дистанційні курси організовані вдало. На настановчій сесії (1 день) зареєструвалися на платформі, пройшли вхідне тестування, прослухали лекції. Протягом двох місяців працювали з матеріалами, викладеними на платформі (записи вебінарів, відео, статті з тематики курсів). Два дні завершальної сесії пройшли непомітно у спілкуванні з колегами. Дякую!

 5. Світлана

  Дуже сподобалися курси, особливо пари Вовк Ю та Євтушенко Н. Бажано,щоб всі пари були такми цікавими, змістовними та знадобилися для реальної роботи в школі. Також бажано, щоб більше було лекцій по ІКТ. Шз задоволенням буду відвідувати схожі курси

 6. Ніна

  Курсами задоволена. Організація та зміст програми підвищення кваліфікації здійснено на високому рівні. Наповнення платформи відповідає програмі. Вебінари та відеолекції, а також практичні заняття мали практичний характер.

 7. Ірина

  За час навчання поглибила свої знання з предметів, дізналась багато нового, отримала позитивні емоції. Дякую всім за змістовні лекції та практичні заняття.

 8. Elena

  Дякую інституту за докладну та зручну організацію процесу навчання. Чимало корисного та необхідного в роботі почерпнула для свого педагогічного росту. Наповненість курсу здивувала. Дякую за Вашу роботу!:)

 9. Микола

  Освітній процес організований добре,зміст програми насичений, наповнюваність платорми добра, вебінари та відеоконференції змістовні.

 10. Oksana

  Дуже змістовні курси!!! Багато корисної інформації як для вчителя математики так і для загального розвитку!!!

 11. Анатолій Кутовець

  Відповідні курси проведені на достатньому рівні.

 12. Володимир

  Дистанційні курси дають якісні та повноцінні знання необхідні для роботи вчителя. Дуже вдячний викладачам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.