Меню Закрити

Учителі початкових класів та вихователі ГПД

Відгуки слухачів про підвищення кваліфікації: організація освітнього процесу, зміст програми підвищення кваліфікації, наповнення платформи, вебінари та відеолекції, тощо.

18 thoughts on “Учителі початкових класів та вихователі ГПД

 1. Ніна

  Організація курсів проведена якісно. Платформа дистанційного навчання поповнювалася регулярно. Матеріали розміщувалися різносторонні, цікаві: містили презентації, текстові документи. Багато додаткових посилань було у презентації соціальні сервіси та використання відеосервісів. Побажання: більше матеріалів щодо методик викладання.

 2. Валентина

  Організація курсів зроблена добре. Наповнення платформи відбувалося регулярно. Вебінари і відеолекції були цікавими.

 3. людмила

  подобаються лекціі,різноманітність вебінарів та відеолекцій ,всім здоровя та наснаги

 4. Надія

  Велика подяка за змістовні цікаві лекціі, за затишок і наповнюваність аудиторій за цікаво підібраний матеріал ,тести для підвищувачів кваліфікаціі та за підібрані лекціі з якими ознайомилися на платформію

 5. Валентина

  Змістовні лекції , насичений матеріал , цікаві відеолекції, повне наповнення платформию

 6. Олена

  Дуже зручна форма підвищення кваліфікації. Зміст програми охоплює важливі актуальні теми. Лекції мали здебільшого прикладний характер. Матеріал лекцій, що був наданий для самостійного опрацювання – цікавий і корисний. Сподобалося працювати на форумі.

 7. Лариса

  Цьогорічні курси для мене були цікавими і потрібними не тільки у процесі надання освітніх послуг, а і для повсякденного життя. Змістовними були і лекції викладачів і вебінари на дистанційній платформі: про фінансову грамотність, гендерні питання, патріотичне виховання у школі,Соціальну та гуманітарну політику, і, звичайно, дистанційні лекції з ІКТ. Всім викладачам велике спасибі і професійних звершень!

 8. Світлана

  Дякую за можливість проходження курсів дистанційно. Корисна і цікава інформація була надана на платформі курсу. Цікаво було переглядати відеолекції та вебінари.

 9. Кошма Людмила Миколаївна

  Дякую за змістовні лекції, цікавий матеріал та доброзичливе ставлення викладачів.

 10. Олена

  Програма курсів була цікавою. Вважаю,що для вчителя є дуже зручною форма дистанційного навчання. Особливо необхідними та цікавими, на мою думку, є програми із застосування ІКТ. Всі лекції та вебінари змістовні, мали прикладний характер. Організація навчання на високому рівні. Подяка всім педагогам за набуті знання.

 11. Людмила

  Курси цікаві, повчальні. Дистанційна платформа працювала гарно, матеріал різний: текстовий, відео, презентації. Працюйте й надалі креативно, сучасно. Удачі!

 12. Тетяна

  Курси пройшли на високому рівні, кожен день був цікавим та насиченим. На досить високому рівні пройшла лекція Шестак Л.В. Дякую.

 13. Олена

  Працювати на дистанційних курсах було цікаво. Особливо сподобалось те, що можна навчатися у будь-який, зручний для мене час. Організація робота була зрозуміла та доступна.

 14. Ірина

  Дякуємо за гарно організовані курси. Вдалось вдосконалити свої навики. Будемо і надалі підвищувати свої знання.

 15. свїтлана

  курси п їдвищення квалїфїкацїї всї лекцїї органїзованї згїдно освїтнього процесу змїст стислий пзрозумїлий в доступнїй формї вїдео лекцїї цїкавї зрозумїлї сподобався вебїнари гендер ний пїдхїд у вихованнї особистостї нацїональне патрїотичне виховання в сучаснїй українськоє школи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.