Меню Закрити

Учителі російської мови, зарубіжної літератури

Відгуки слухачів про підвищення кваліфікації: організація освітнього процесу, зміст програми підвищення кваліфікації, наповнення платформи, вебінари та відеолекції, тощо.

11 thoughts on “Учителі російської мови, зарубіжної літератури

 1. Олена

  Дякую за чудово організовану роботу освітнього процесу. Лекції були досить змістовні та корисні. Дуже сподобалась лекція стосовно гендерного виховання, деякі матеріали буду обговорювати зі своїми учнями, як класний керівник.

 2. Таня

  Зручна форма навчання очно – дистанційна. Але важливо вчителям – практикам більше практичного матеріалу, який знадобиться при підготовці до уроків.

 3. Віра

  Освітній процес організований якісно, програма насищена. Працювати на платформі цікаво. Новини з’являються вчасно. Вебінари та відеолекції цікаві та змістовні. Дякую організаторам за проведену роботу.

 4. Тарасенко Ніна Федорівна

  Дякую за змістовне наповнення програми курсів підвищення кваліфікації.

 5. Сергій Дуреко

  Задоволений роботою. Своєчасно опрацьовував матеріал, який з’являвся на платформі. Цікаві презентації, лекції, вебінар. Дякую за роботу!

 6. Світлана

  Організація освітнього процесу на належному рівні. Зміст програми підвищення кваліфікації насичений. Побажання : побільше вебінарів та відеолекцій і не проводити – публікувати все на останньому тижні курсів. Дякую.

 7. Якубенко Тетяна Семенівна

  Найперше хочеться висловити подяку всім викладачам та організаторам курсів.
  Нові теми, цікаве освітлення вже знайомого.
  Особливо зацікавили конкретні приклади, аналіз.
  Окремо хочеться висловити подяку Матюшкиній Т.П. та Корнійцю О.М. – тим виклачам, які працювали безпосередньо з нами.
  Нових успіхів та натхнення!
  Співчутливого ставлення до звичайних працівників на освітянській ниві!

 8. Світлана

  Дякую за високий рівень організації освітнього процесу курсів підвищення кваліфікації.

 9. Надія

  Програма курсів підвищення кваліфікації добре складена. Навчальна платформа достатньо наповнена цікавим лекційним матеріалом. Вебінари несуть чітку інформацію. Для роботи з класом обов’язково використаю надзвичайно цікаві відео та анімації. Форма проведення спонукає слухачів до самостійної праці.
  Бажаю творчої наснаги, цікавих ідей для наступних курсів. Дякую!

 10. Сигута Людмила Семенівна

  Дякую всім викладачам. Чудові практичні заняття та змістові лекції. Дуже хотілось , щоб курси були 3 тижні.Вчитель з сільської школи мав би змогу сходити в театр або на екскурсію,або просто погуляти по Чернігову.Особлива подяка Олександру Миколайовичу за терпіння і коректність.

 11. Олена

  Добрий день,шановні колеги. Хочу подякувати всім викладачам інституту післядипломної освіти за клопітку роботу над проведенням вебінарів, лекцій, різних організаційних питань. Натхнення, вдячних студентів вам. А саме головне здоров”я!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.