Меню Закрити

Учителі хімії та біології

Відгуки слухачів про підвищення кваліфікації: організація освітнього процесу, зміст програми підвищення кваліфікації, наповнення платформи, вебінари та відеолекції, тощо.

10 thoughts on “Учителі хімії та біології

 1. Наталія

  Організація освітнього процесу на високому рівні, зміст програми підвищення кваліфікації насичений, цікавий актуальний контент, зручно працювати на платформі, змістовні вебінари та відеолекції.

 2. Віталій

  Гарна організація курсів, доступні пояснення, позитивне відношення викладачів. Дякуємо.

 3. Наталія

  Курси підвищення кваліфікації для вчителів хімії та біології були змістовними. Освітній процес організований на доступному рівні, наповнюваність платформи достатня. Вебінари та відеолекції є інформативними.

 4. катерина

  Організація освітнього процесу є чіткою, злагодженою. В програмі підвищення кваліфікації відмічається актуальна тематика, актуальні теми (особливості викладання в НУШ, робота над освітніми ресурсами інтернету). Висока наповненість, змістовні вебінари та відеолекції.

 5. Тетяна

  Зміст програми підвищення кваліфікації вчителів хімії і біології був доступний. Інформація на платформі- змістовна. При перегляді вебінарів та відеолекцій я отримала цікаву інформацію. Дякую!

 6. людмила

  висока професійна підготовка викладачів направлена на компетентністний підхід у викладанні предметів природничого циклу .слід відзначити прослухані лекціі про інноваційні технологіі,які направлені на мету -навчити отримуватибазові знання і застосовувати іх на практиці.

 7. Валентина

  Дуже задоволена підвищенням кваліфікації .Вебінари та відеоролики змістовні. Організація освітнього процесу була на високому рівні.Я і надалі хочу продовжувати підвищення кваліфікації саме тут .Відеолекції важливі у педагогічній діяльності вчителя.

 8. Валентина

  Проходжу курси з підвищення кваліфікації перший раз, звичайно були переживання, але на всі питання були відповіді на платформі. Завжди викладачі були в телефонному режимі, то ж якщо виникали запитання можна завжди було зв’язатися. Що стосується освітнього процесу, то на платформі було досить багато посилань на матеріал по якому можна було працювати. Прослухала всі відеолекції які були на платформі (особливо сподобалось про “Гендерну рівність”). Цікаві і пізнавальні виявились також відеоролики. Взагальному я задоволена організацією освітнього процесу, але хотілося б більше лекцій по викладанню предмета, розкрити деякі важкі теми. Дякую Вам за вашу роботу.

 9. Оксана

  Курси підвищення кваліфікаціі дали можливість дізнатися багато цікавої інформації. На навчальній платформі інформація розміщена доступно . Вебінари та відеолекції змістовні та корисні. Переглянула записи вебінарів “Гендерна рівність” та ” Фінансова грамотність”. Дякую викладачам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.