Меню Закрити

Методична скарбничка

КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИВАЛЬНІ МЕТОДИКИ ДЛЯ РОБОТИ З ДІТЬМИ З АУТИЗМОМ

Укладачі: Литвяк Д.М., Зленко Л.О.
Методичні рекомендації містять опис системи роботи з дітьми з аутизмом. Матеріали складені з урахуванням особливостей розвитку та освітніх потреб дітей, які навчаються в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти.

Рекомендовано вчителям, асистентам учителів, вихователям, практичним психологам, батькам.

Завантажити 

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА З ПЕДАГОГАМИ ПОЧАТКОВОЇ ЛАНКИ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Укладач: Дрозд О.М.

Методичні рекомендації містять матеріали щодо особливостей партнерської взаємодії практичного психолога з усіма учасниками освітнього процесу Нової української школи. Змістовні інформаційні матеріали, цікава пізнавально-ігрова форма запропонованих вправ, занять з елементами тренінгу сприятиме ефективній співпраці всіх учасників освітнього процесу.

Матеріали рекомендовано для використання  практичними психологами, вчителями початкової ланки та вихователями груп подовженого дня під час організації освітнього та виховного процесів.

Завантажити

ТЕХНІКИ ФОТОТЕРАПІЇ В ПСИХОЛОГІЧНОМУ КОНСУЛЬТУВАННІ

Укладачі:  Антоненко О.М.,  Молочко А.Я., Шеремет О.В.

Методичні рекомендації нададуть можливості практичним психологам різних закладів освіти отримати нові додаткові знання щодо здійснення психологічного консультування з використанням технік фототерапії та підвищити ефективність психолого-педагогічного супроводу в умовах змішаного навчання.

Завантажити