Меню Закрити

COVID-19

Вакцинація від COVID-19

Шановний колего!

Ви записалися на вакцинацію від COVID-19 як працівник ЧОІППО ім К.Д. Ушинського. Щеплення першою з двох доз Pfizer-BioNTech відбудеться 07.06.2021 (понеділок) о 9:00 за адресою провулок Коцюбинського 4.

Щеплення другою дозою Pfizer-BioNTech відбудеться 28.06.2021 (понеділок) від 9:00 – працівники відділів, від 11-00 – працівники кафедр, від 12-00 – техпрацівники за адресою провулок Коцюбинського 4.

Для отримання щеплення Ви маєте бути зареєстровані у Реєстрі пацієнтів електронної системи охорони здоров’я.

При собі мати:

 • свіжу маску з тканини, що повністю закриває Ваш ніс і рот;
 • копію декларації укладеної з лікарем, який надає первинну медичну допомогу;
 • паспорт з ідентифікаційним кодом;
 • ручку.

Перед вакцинацією

Перед вакцинацією не рекомендується приймати з метою попередження побічних ефектів, пов’язаних з вакциною, такі ліки, як ібупрофен, аспірин або ацетамінофен. Наразі невідомо, як ці ліки можуть вплинути на ефективність роботи вакцини. Однак, якщо ви регулярно приймаєте ці ліки з інших причин, вам слід продовжувати приймати їх перед тим, як зробити щеплення. Також не рекомендується для запобігання можливих алергічних реакцій приймати антигістамінні препарати перед тим, як отримувати вакцину проти COVID-19.

Під час вакцинації

 • дотримуйтесь рекомендацій мобільної бригади з імунізації;
 • увесь час носіть свіжу маску з тканини, що повністю закриває Ваш ніс і рот;
 • дотримуйтесь правил соціального дистанціювання всередині приміщення де відбувається вакцинація, не скупчуватись на вході і виході з приміщення.

Після вакцинації

 • протягом 30-ти хвилин після щеплення перебувайте під наглядом мобільної бригади з імунізації;
 • Ваш організм може певним чином реагуватиме на вакцину, це означає, що ваше тіло вибудовує захист. Можливі такі реакції: почервоніння, біль, набряк у місці ін’єкції, лихоманка чи озноб, головний біль, біль у м’язах чи суглобах, біль у животі, збільшені лімфатичні вузли, нудота, втомлюваність, безсоння, запаморочення. Ці реакції є нормальними та минають за кілька днів після вакцинації. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, зверніться до свого сімейного лікаря чи терапевта за рекомендаціями;
 • плануйте Вашу відпустку так, щоб Ви змогли отримати другу дозу вакцини через три тижні;
 • після отримання першої дози вакцини Ви ще не захищені. Особа вважається повністю щепленою з відповідною імунною відповіддю організму тільки через 2 тижні після другої дози у серії з 2 дозами, як вакцини Pfizer-BioNTech;
 • якщо ви отримаєте позитивний результат ПЛР тесту на COVID-19 після отримання першої дози вакцини, Вам слід відкласти друге щеплення до моменту завершення періоду ізоляції. Зверніться до Вашого лікаря за рекомендаціями щодо завершення періоду ізоляції.

Більше інформації

Докладніше про вакцинацію від COVID-19: https://vaccination.covid19.gov.ua/ Особливості вакцинації: https://vaccination.covid19.gov.ua/articles/features Часті запитання: https://vaccination.covid19.gov.ua/articles/questionsanswers Антифейки: https://vaccination.covid19.gov.ua/articles/antifakes Докладніше про вакцину Pfizer-BioNTech: https://vaccination.covid19.gov.ua/articles/pfizer Контакт-центр МОЗ з питань COVID-19: 0 800-60-20-19

______________________________________________________________________________

Формування списку

За повідомленнями МОЗ України, масове вакцинування працівників освіти у рамках третього етапу вакцинації від COVID-19 заплановане приблизно з 24 травня 2021 року, коли на регіональному рівні планується розповсюдження вакцин Pfizer-BioNTech. Вакцинація є добровільною та безоплатною. Список працівників ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, які бажають взяти участь у третьому етапі вакцинації від COVID-19, буде формуватися на основі заповнення працівниками гугл-форми:

https://docs.google.com/forms/d/12wI9Lyx51GzQB7ibOaFOHu1VFt0HB_InH_AoeD2Qj2Q

Будь ласка, перейдіть за посиланням вище, заповніть та відішліть гугл-форму незалежно від того, бажаєте ви вакцинуватися чи ні, чи ще не вирішили.

Відповідальна особа

Відповідальна особа: Лисенко Ірина Василівна – проректор з науково-методичної роботи, тел. (0462) 677-868, (097) 987-7222

Допомога в заповненні форми: Сук Андрій Петрович – старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті, тел. (093) 802-4375, e-mail: andreysuk2013@gmail.com

Де та коли відбуватиметься вакцинація

Вакцинація відбуватиметься в одному з приміщень Інституту мобільною бригадою з імунізації. Про дату, час та місце проведення щеплень буде повідомлено окремо на цій веб-сторінці Інституту після узгодження з регіональними координаторами вакцинації.

Оновлення списку

Список постійно оновлюватиметься. Якщо після відправлення цієї форми Ви зміните свою думку стосовно проходження вакцинації як працівник Інституту, Ви зможете заповнити та надіслати її ще раз або повідомити про це відповідальну особу.

Якщо Ви вже зареєстровані на порталі “Дія”

Якщо Ви записалися на вакцинацію на єдиному порталі державних послуг “Дія” як звичайний громадянин, але ще не отримали запрошення на вакцинацію на цьому порталі, Ви можете одночасно записатися на організовану вакцинацію як працівник Інституту за допомогою відправлення гугл-форми онлайн.

Дві дози вакцини

Звертаємо Вашу увагу на те, що наразі необхідно отримати 2 дози вакцини. Інтервал між введенням двох доз вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech – 21 день.

Які документи потрібні

Щоб безоплатно вакцинуватися від COVID-19, Ви маєте бути зареєстровані у Реєстрі пацієнтів електронної системи охорони здоров’я. Зареєструватися можна в будь-якого лікаря, зокрема лікаря-спеціаліста.

Ви вже зареєстровані, якщо:

 • маєте укладену декларацію з лікарем, який надає первинну медичну допомогу;
 • отримуєте ліки за програмою “Доступні ліки”;
 • отримували електронне направлення в лікаря.

Отже, важливо не забути взяти з собою на вакцинацію копію про підписання декларації або паспорт з ідентифікаційним кодом (для реєстрації в електронній системі охорони здоров’я).

Корисні посилання

Контакт-центр МОЗ з питань COVID-19: 0 800-60-20-19

Докладніше про COVID-19: https://covid19.gov.ua/ 

Докладніше про вакцинацію від COVID-19: https://vaccination.covid19.gov.ua/ 

Особливості вакцинації: https://vaccination.covid19.gov.ua/articles/features

Часті запитання: https://vaccination.covid19.gov.ua/articles/questionsanswers

Антифейки: https://vaccination.covid19.gov.ua/articles/antifakes 

Докладніше про вакцину Pfizer-BioNTech: https://vaccination.covid19.gov.ua/articles/pfizer