Меню Закрити

Пробне тестування – 2022

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме з 5 до 22 січня 2022 року. За фактом реєстрації для кожного(ої) учасника / учасниці пробного ЗНО буде створено «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО». Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО!

Перелік предметів пробного ЗНО відповідає переліку предметів основного ЗНО-2022 (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова). Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням учасника пробного ЗНО, завдання з біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії перекладаються кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами. Вартість пробного ЗНО буде оголошено до 20 грудня 2021 року.

Графік проведення пробного ЗНО-2022

19 березня 2022 року – українська мова, українська мова і література.

26 березня 2022 року – біологія, географія, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), фізика, хімія, англійська, німецька, французька та іспанська мови.

У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця може пройти тест з одного навчального предмета. Кожний учасник / кожна учасниця пробного ЗНО зможе і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного або двох навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів. Для цього потрібно завантажити тестові зошити та пройти тестування вдома, після чого ввести свої відповіді до сервісу визначення результатів. Посилання для завантаження зошитів буде доступно в «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО».